Martes Spotr otworzył swój 14 sklep firmowy. Działa on od 16 października br. w wałbrzyskiej Galerii Victoria, z którą firma podpisała umowę najmu lokalu o powierzchni 730 mkw. Martes Spotr, przy siedzibie spółki w Bielsko-Białej, posiada dodatkowo własny outlet, który rozpoczął działalność na początku września br. Do końca  roku firma zamierza otworzyć jeszcze dwa sklepy: w Galerii Sanova i Galerii Agora.

Firma Matres Sport jest producentem i importerem odzieży oraz akcesoriów sportowych. Posiada również sieć własnych sklepów, które zlokalizowane są w mniejszych miastach jak Rybnik, Lubin, Legnica, Piotrków Trybunalski, Włocławek, Zgorzelec, Częstochowa. Pierwszy sklep został otwarty w sierpniu 2005 roku w Czeladzi. Od tego momentu firma rozpoczęła intensywny rozwój salonów firmowych. Ich powierzchnia wynosi od 330 do 2200 mkw. Oferta Martes Sport skierowana jest do klientów przywiązujących wagę do marki i jakości – ceny asortymentu są jednak bardzo zróżnicowane, dzięki czemu mogą z niej skorzystać również klienci o mniej zasobnych portfelach.

Firma Martes Sport czynnie wspiera i promuje sport i aktywny wypoczynek. Jest dodatkowo inicjatorem i organizatorem lokalnych eventów sportowych, często współorganizowanych z władzami miejskimi lub ośrodkami kulturalno-oświatowymi.