Wraz początkiem miesiąca w Galerii Młyńskiej nastąpiły zmiany na liście najemców. Butik Rafine w sobotę, 17 października br., zastąpił Coffee Magic i zajął lokal o powierzchni 55 mkw. – Sklep wychodzi z ofertą ubrań, akcesoriów i dodatków kierowanych do młodych klientów w wieku 15-25 lat – zapewnia Łukasz Tomczak, odpowiedzialny za marketing Galerii Młyńskiej. Dodaje, że oferta marki spełnia oczekiwania klientów, którzy strojem lubią podkreślać swoją osobowość i szukają ubrań, pozwalających im odróżniać się od innych.

Nieco wcześniej, 1 października br. nowym najemcą Młyńskiej stała się również marka Sumrex, która zajmuje powierzchnię 90 mkw. Sklep znajduje się w miejscu, w którym wcześniej salon prowadził Black&White. Sumrex to również marka odzieżowa, ale w przeciwieństwie do Rafine skierowana jest do starszej grupy wiekowej – ok. 35-50 lat. Kolekcja jest znacznie bardziej stylowa i stonowana. Posiada również propozycje eleganckich ubrań.

Galeria Młyńska to nowoczesny obiekt handlowy w Raciborzu. Na trzech poziomach handlowych zlokalizowane są m.in. takie marki jak: Reserved, Drogeria Natura, House, Top Secret, Apart i CCC. Inwestotrem jest Caelum Development, irlandzka grupa kapitałowa z siedzibą główną w Warszawie.