Antica Murrina jest marką z sektora Fashion Glass Jewellery. Biżuteria produkowana przez firmę cechuje się ręcznym, precyzyjnym wykonaniem. Charakterystyczne dla marki jest również wykorzystywanie w wyrobach szklanych koralików. Ciekawy efekt uzyskuje się poprzez połączenie tradycyjnych technik wyrobniczych z zastosowaniem nowoczesnych technologii.

Jubirex to istniejąca od 1983 marka i sieć sklepów z biżuterią oraz zegarkami. W swoim asortymencie posiada ofertę złotej biżuterii podlegającej ciągłym zmianom, wyroby z brylantami, 300 wzorów obrączek ślubnych, kolekcję pereł naturalnych, srebro artystyczne i biżuterię na każdą okazję. Aktualnie sieć posiada siedem salonów firmowych w pięciu miastach Polski.

Bonarka City Center to jeden z największych kompleksów handlowych w Polsce, zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Swoim klientom, oprócz starannie dobranej propozycji ponad 270 sklepów i lokali usługowych, oferuje również szeroką i niepowtarzalną ofertę na spędzenie wolnego czasu oraz bezpłatny parking na 3200 samochodów. Do grona Najemców tylko w tym roku dołączyło już kilkanaście nowych punktów, m.in. Calvin Klein Jeans, IceIceberg, Liu Jo, Marella, Roar, Pinko, Patricia Pepe, Heavy Duty, Conhpol, Svilanit, Sony Centre, Guess by Marciano, Rubbabu.