Puere to polska marka z wieloletnią tradycją, oferująca klasyczną odzież męską. Obecnie kolekcja marki Puere oparta na szerokiej propozycji garniturów jest dynamicznie wzbogacana o nowy asortyment koszul, dzianin, okryć wierzchnich, doskonałych kurtek skórzanych oraz dodatków tworzących spójną propozycję dla mężczyzn.

Produkty marki Puere sprzedawana są w salonach firmowych i sklepach partnerskich. Sieć rozwija się m.in. na zasadach franczyzy. Salony firmowe Puere znajdują się m.in. w Dąbrowie k. Poznania, Czeladzi, Gdańsku, Piasecznie, Sosnowcu i Wrocławiu.

Właścicielem marki Puere jest firma Leyla-Poznań sp. z o.o. Tradycje firmy sięgają roku 1982, a w obecnej formie prawnej spółka funkcjonuje od 1993 roku.

Bonarka City Center zlokalizowana jest w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Swoim klientom, oprócz propozycji ponad 270 sklepów i lokali usługowych, oferuje również szeroką ofertę na spędzenie wolnego czasu oraz bezpłatny parking na 3,2 tys. samochodów. Do grona najemców tylko w tym roku dołączyło już kilkanaście nowych punktów, m.in. Calvin Klein Jeans, IceIceberg, Liu Jo, Marella, Roar, Pinko, Patricia Pepe, Heavy Duty, Conhpol, Svilanit, Sony Centre, Guess by Marciano, Rubbabu i inni.