Sklep zlokalizowany będzie w nowo powstałym centrum handlowym Smoczka przy ul. Szafera 33. Black Red White na 2 tys. mkw. powierzchni, w ponad 60 zaaranżowanych pokojach zaprezentuje około 750 wzorów funkcjonalnych mebli do salonów, pokojów dziecięcych i młodzieżowych, sypialni, jadalni oraz gabinetów. Uzupełnienie oferty stanowią meble tapicerowane. W salonie będzie można nabyć kuchnie na indywidualne zamówienie oraz komplety mebli kuchennych dostępne „w szybkiej sprzedaży”. Firma oferuje także transport zakupionego w sklepie towaru (na terenie miasta) oraz usługę montażu.

– Salon w Mielcu jest już czwartym nowym, dużym sklepem firmowym Black Red White, który został otwarty w 2010 roku w Polsce. W okresie ostatnich dziesięciu miesięcy uruchomiliśmy również kilka profesjonalnych studiów kuchni – powiedział Robert Kwiecień, prezes zarządu Meble-Black Red White.
Otwarciu kolejnej placówki handlowej towarzyszą działania reklamowe: kampania outdoor’owa na terenie Mielca oraz kolportaż gazetki promocyjnej w mieście i jego okolicach. Dodatkowo kampanię wspiera reklama internetowa na portalu lokalnym www.hej.mielec.pl.

Grupa Black Red White to polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z 20 proc. udziałem w rynku pod względem wartości sprzedaży. W skład Grupy wchodzi Black Red White SA i 20 spółek zależnych, w tym 9 podmiotów zagranicznych zlokalizowanych na Ukrainie, Białorusi, Słowacji, w Rosji oraz Bośni i Hercegowinie.