Salon jubilerski W. Kruk zostanie uruchomiony na parterze galerii. Sklep będzie miał powierzchnię ok. 65 mkw. i zaoferuje oprócz biżuterii także znane marki zegarków. Również na parterze znajdzie się lokal Rossmann o powierzchni 440 mkw. Poza tym Galeria Warmińska wzbogaci się o dwie nowe marki oferujące modę dla kobiet: Pretty One oraz Paryżanka. Pierwsza zostanie zlokalizowana na parterze, w salonie o powierzchni 180 mkw. Z kolei Paryżanka oferująca włoską i francuską modę damską, zajmie powierzchnię 60 mkw. i zostanie zlokalizowana na pierwszym piętrze.

– To kolejne w ostatnim czasie rozmowy z sieciami handlowymi zakończone podpisanymi kontraktami. Jestem przekonany, że obecność tych brandów uatrakcyjni ofertę Galerii Warmińskiej – mówi Mariusz Kowalczyk, przedstawiciel Zespołu ds. Komercjalizacji w firmie Libra Project. – W naszym obiekcie znajdzie się wiele marek, które zadebiutują na olsztyńskim rynku.

Galeria Warmińska będzie największym kompleksem wielofunkcyjnym w Olsztynie spełniającym funkcje handlowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Powierzchnia całkowita dwupoziomowej galerii wyniesie blisko 109 tys. mkw. Znajdzie się w niej między innymi 180 sklepów i punktów usługowych, kawiarnie i restauracje, kręgielnia, klub fitness, kino i amfiteatr, boiska sportowe, a zimą lodowisko.

Inwestorem Galerii Warmińskiej jest Dariusz Miłek poprzez spółkę Libra Project. Dariusz Miłek to prezes spółki NG2, polski przedsiębiorca roku 2007, twórca marki obuwniczej oraz sieci handlowej CCC.