Marka Ecko Unlimited funkcjonuje na rynku odzieżowym od 1993 roku. Firma została założona przez projektanta Marca Ecko. W Factory ubrania tej marki dostępne są w cenach niższych od 30 do 70 proc. przez cały rok.

Factory to centra outlet zarządzane przez firmę Neinver, hiszpańską grupę kapitałową koncentrującą swoją działalność na projektowaniu, promocji oraz zarządzaniu portfolio inwestycji w europejskim sektorze nieruchomości. Centrum outlet jest nowatorskim kanałem sprzedaży, równoległym i uzupełniającym wobec kanałów tradycyjnych, przez który renomowani producenci i firmy dystrybuują nadwyżki towarów, końcówki kolekcji, zapasy i próbki, kontrolując tym samym dystrybucję i wizerunek marki.

Factory Warszawa Ursus było pierwszym centrum outlet w Polsce i tym samym zapoczątkowało nowy kanał sprzedaży detalicznej na rynku. Otwarto zostało w grudniu 2002 i rozbudowane w 2006 roku. Liczy 13,5 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której znajduje się 80 punktów handlowych uznanych marek polskich i międzynarodowych, m.in. Adidas, Puma, Nike, Reserved, Mango, Benetton, Calvin Klein, Lancerto, Levi Strauss & Co., Pepe Jeans, Nine West, Tommy Hilfiger, Simple, czy Tatuum.

Neinver wprowadził koncepcję centrum outlet do Hiszpanii w 1996 r., a na rynek polski w 2002 r. Obecnie w Polsce znajdują się trzy centra outlet: Factory Warszawa Ursus, Factory Wrocław i Factory Poznań, dysponujące 42,2 tys. mkw. łącznej powierzchni handlowej.