Karolina Malinowska i Olivier Janiak przedstawią najnowsze propozycje marki s.Olivier, a także doradzą klientom w zakupach. Zainteresowani będą mieli szansę poddać się metamorfozie pod okiem pary celebrytów. Spotkanie z modą i gwiazdorską parą potrwa od godz. 16.00 do 19.00.

W trakcie weekendowego spotkania wybranych zostanie kilkoro chętnych, którzy zdecydują się na stylizacyjny full-service: dobór makijażu, manicure, zmianę uczesania oraz ubrań na ciuchy z kolekcji s.Olivier. Efekt metamorfozy zaprezentowany zostanie na scenie i opatrzony komentarzem ekspertów.

Janiaka i Malinowską wesprze Kasia Foit, która pracowała nad wizerunkiem bohaterów do najnowszego katalogu s.Olivier. Najlepsze zdjęcia, które znalazły się w katalogu, trafiły na wystawę – ekspozycję Roberta Wolańskiego, mistrza modowych fotografii, można oglądać w rotundzie galerii handlowej Manufaktury od 16 do 24 października.

W sobotę od godziny 12.00 (przy głównym wejściu od strony rynku) również eksperci Golden Rose będą prezentować, jak wygląda fachowy makijaż połączony z analizą kolorystyczną cery. Pokazy kosmetyczne będą odbywały się pomiędzy stylizacjami szczęśliwców, których wizerunkiem zajmą się gwiazdy.

Poradom stylistycznym i kosmetycznym będą towarzyszyć konkursy. Do wygrania m.in. pakiet kosmetyków oraz voucher na bezpłatny makijaż wykonywany w salonie Golden Rose w Manufakturze.