Ravel to polska marka odzieżowa, która na rynku istnieje od 21 lat. Sieć posiada również sześć sklepów na Litwie.

Na początku Ravel adresował swoją ofertę głównie do młodych ludzi. Od kilku lat poszerza grupę odbiorców o ludzi w wieku średnim. – Specjalnie pod tę grupę przygotowaliśmy ostatnią kolekcję – mówi Aneta Podziemska, kierownik regionalny Ravela na region Małopolski. Kolekcja utrzymana jest w stylu city casual.

Mimo, że otwarcie w Gemini odbyło się bez dużych akcji marketingowych, w ciągu kilku pierwszych dni przez sklep przewinęły się rzesze klientów. – Cieszymy się z sukcesu Ravela, kolejnego naszego najemcy – mówi Kinga Witek, dyrektor marketingu i PR Gemini Park Tarnów. – Mogę też już zdradzić, że jeszcze w tym roku pojawią się kolejne atrakcyjne punkty w naszym centrum handlowym. W listopadzie będzie to moda męska Signore oraz Apteka i kolejno znana marka damskiej odzieży Mango, a także nowi najemcy strefy gastronomicznej – dodaje.

Centrum Hhndlowe Gemini Park Tarnów jest usytuowane w północnej części Tarnowa. W obiekcie o łącznej powierzchni ok. 80 tys. metrów kwadratowych znajduje się blisko 70 salonów sprzedaży oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców galerii należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama oraz Media Markt. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych. Firmą zarządzającą obiektem jest GREM – Gemini Real Estate Management Sp. z o.o.