Marka odzieżowa Gant na światowym rynku funkcjonuje od 1927 roku i jest dostępna w ponad 70 krajach. Od 13 października firma ma swój sklep także w outlecie Factory Warszawa Ursus, który oferuje ubrania dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Są one tutaj dostępne w cenach od 30 do 70 proc. taniej. Nowy lokal zajmuje blisko 170 mkw. powierzchni.

Factory to centra outlet zarządzane przez firmę Neinver, hiszpańską grupę kapitałową koncentrującą swoją działalność na projektowaniu, promocji oraz zarządzaniu portfolio inwestycji w europejskim sektorze nieruchomości. Centrum outlet jest nowatorskim kanałem sprzedaży, równoległym i uzupełniającym wobec kanałów tradycyjnych, przez który renomowani producenci i firmy dystrybuują nadwyżki towarów, końcówki kolekcji, zapasy i próbki, kontrolując tym samym dystrybucję i wizerunek marki.

Factory Warszawa Ursus było pierwszym centrum outlet w Polsce. Obiekt otwarto w grudniu 2002. W roku 2006 centrum zostało rozbudowane. Obecnie liczy 13,5 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której znajduje się 80 punktów handlowych uznanych marek polskich i międzynarodowych, m.in. Adidas, Puma, Nike, Reserved, Mango, Benetton, Calvin Klein, Lancerto, Levi Strauss & Co., Pepe Jeans, Nine West, Tommy Hilfiger, Simple, czy Tatuum.

Neinver wprowadził koncepcję centrum outlet do Hiszpanii w 1996 r., a na rynek polski w 2002 r. Obecnie w Polsce znajdują się trzy centra outlet: Factory Warszawa Ursus, Factory Wrocław i Factory Poznań, dysponujące 42,2 tys. mkw. łącznej powierzchni handlowej.