InFlavo to innowacyjna usługa typu social commerce, oferowana przez Grupę Integer.pl. Aplikacja umożliwia prowadzenie sklepów internetowych na jednym z najpopularniejszych portali społecznościowych – Facebook.com. Usługa InFlavo skierowana jest do firm i osób indywidualnych, które chcą rozszerzyć wykorzystywane dotychczas kanały sprzedaży i skierować swoją ofertę także do użytkowników portali społecznościowych.

Vobis Digital to detaliczna specjalistyczna sieć sprzedaży sprzętu cyfrowego. Firma jako pierwsza na polskim rynku uruchomiła przy współpracy z InFlavo swój sklep firmowy w mediach społecznościowych.

InFlavo to platforma umożliwiająca prowadzenie kompleksowej sprzedaży na Facebook.com. Nowe rozwiązanie sprzedażowe oferuje m.in. zintegrowane płatności (dotpay) i integrację z Paczkomatami 24/7.

W skład Grupy Integer.pl wchodzi również Integer.pl, który działa na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Posiada 109 oddziałów regionalnych i jeden magazyn centralny w Piotrkowie Trybunalskim. W grupie znajdują się także m.in. operator pocztowy InPost oraz firmy: finansowo – ubezpieczeniowa InPost Finanse i InPost Logistyka – odpowiedzialna za procesy logistyczne.