Spółka CDI wynajęła łącznie 218 mkw. powierzchni w Okrąglaku. Restauracja Salad Story znajdzie się na poziomie -1, gdzie zajmie 82 mkw. powierzchni, z czego 33 mkw. stanowi powierzchnia ogródka. Z kolei na parterze znajdą się: biuro podróży Travel House oraz kolejna restauracja – Subway (każda po 68 mwk.).

Spółka Centrum Development & Investments obecnie prowadzi finalne rozmowy dotyczące finansowania inwestycji. Przedsięwzięcie ma pochłonąć ok. 60 mln zł. Planowane oddanie budynku nastąpi pod koniec 2011 r.

Salad Story to sieć restauracji serwujących przede wszystkim sałatki na bazie mieszanki zielonych sałat z różnymi dodatkami mięsnymi, mącznymi, warzywnymi i nabiałowymi. Rozszerzeniem oferty sałatek są kanapki w organicznej tortilli, gęste zupy kremy, nadziewane grillowane ziemniaki, makarony z warzywnymi sosami oraz tarty.

Restauracje Subway specjalizują się natomiast w świeżych, przygotowywanych na miejscu kanapkach. Obecnie na świecie znajduje się ponad 33 tys. restauracji tej sieci franczyzowej w 92 krajach.

Biuro podróży Travel House działa na polskim rynku od 5 lat, współpracując ze znanymi
touroperatorami.

Centrum Development & Investments jest zarządcą i deweloperem, specjalizującym się w inwestycjach rewitalizacji i rozwoju obiektów handlowo-usługowych i biurowych w centrach miast. Portfolio nieruchomości CDI obejmuje ponad 140 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej i biurowej w 14 obiektach, wśród których są m.in.: Wars&Sawa i Junior oraz budynek Smyka w Warszawie, Renoma we Wrocławiu, Okrąglak w Poznaniu, czy Posejdon Szczecinie.