Jak zapowiada sieć, nowe stoisko powstanie wkrótce w Tesco w Strykowie przy ul. Targowej. Będzie to 14 lokalizacja we współpracy z Tesco. W tym miesiącu podobne stoisko otwarte zostało w łódzkim hipermarkecie. A we wrześniu nowe placówki powstały w sklepach Tesco w Warszawie, Nidzicy i Raszynie.

Pierwsze Delikatesy Mięsne U Rzeźnika powstały 25 października 2005 roku z inicjatywy Witolda Gąsowskiego i Wojciecha Dunikowskiego przy ul. Białostoczek 1 w Białymstoku. Począwszy od 2008 roku nie ma miesiąca, żeby w sieci nie pojawił się nowy sklep albo stoisko. Tylko w tym roku otwarto już 26 nowych lokalizacji. Sklepy U Rzeźnika posiadają w ofercie produkty producenta PMB.

PMB SA to jeden z największych zakładów mięsnych w Polsce. Firma powstała w 1962 roku. Sprzedaż PMB to blisko 200 ton wędlin i mięsa dziennie. Dzięki stałemu rozwojowi zaplecza technicznego i technologicznego, możliwości produkcyjne ciągle się zwiększają. Podstawowe produkty z PMB, które trafiają na polskie stoły, to wędliny i wędzonki. Drugą główną grupą produktów są mięsa wieprzowe i wołowe. PMB zatrudnia blisko tysiąc wykwalifikowanych pracowników w zakładzie zajmującym powierzchnię prawie 11 hektarów. Za swoje wyroby zakład otrzymał w swojej historii kilkadziesiąt nagród w polskich i międzynarodowych konkursach jakości.