Mistrzostwa Świata Formacji Standardowych w Elblągu odbyły się już po raz trzeci. Turniej przyciąga najlepsze zespoły taneczne z całego świata, które w swoich krajach uzyskały już status mistrza lub wicemistrza.

Sponsoring mistrzostw to kolejne przedsięwzięcie galerii Rapsodia w ramach lokalnych inicjatyw społecznych. Deweloper centrum handlowego jest także otwarty na współpracę z przedsiębiorcami i deklaruje chęć zaangażowania w bieżące sprawy miasta i gminy. Rapsodia chce funkcjonować w regionie nie tylko jako centrum handlowe, ale także firma zaangażowana w rozwój gminy.

Galeria Rapsodia to nowe regionalne centrum handlu, mody i rozrywki, powstające w odległości 4 km od centrum Elbląga (woj. warmińsko-mazurskie), przy drodze ekspresowej S7. Kompleks obejmie: hipermarket ogólnospożywczy o powierzchni 6.tys. m2, sklep RTV EURO AGD, market budowlany oraz ponad 100 lokali przeznaczonych na sklepy oferujące znane marki oraz punkty usługowe. Atrium, usytuowane pod szklanym dachem, zaoferuje bogaty program wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych.

Spirit International Poland to irlandzki inwestor i deweloper obecny w Polsce od 2006 roku, realizujący projekt Galeria Rapsodia pod Elblągiem. Główny inwestor wspierający Spirit w przedsięwzięciu Rapsodia, jest jednym z udziałowców największego w Irlandii kompleksu handlowego – Dundrum Town Centre w Dublinie.