Centrum Handlowe Areszt to inwestycja spółki celowej Areszt Piotrków zarządzanej przez G2o. Obiekt zlokalizowany jest w samym centrum Piotrkowa Trybunalskiego, w kwartale ulic Wojska Polskiego, Rwańskiej i Rycerskiej. Według wstępnych zapowiedzi, główna część galerii ma być otwarta dla klientów już w przyszłym roku.

Jak poinformowała firma Senvi Finance, inwestorowi udało się zdobyć fundusze na realizację 80 proc. budowy pierwszej części obiektu. Finansowanie, którego udzielił BRE Bank Hipoteczny, obejmuje koszty budowy, koszty finansowe i część kosztów "miękkich".

Firma Senvi Finance wywodzi się z stałej współpracy obecnych partnerów Senvi Finance na przestrzeni ostatnich pięciu lat. W swoje ofercie posiada szereg instrumentów finansowych pozwalających na korzystne skonstruowanie struktury finansowania przedsięwzięć. Ponadto firma wspiera inwestorów poprzez analizy oraz poszukiwanie lokalizacji pod przyszłe inwestycje. Siedziba spółki mieści się w Warszawie.

G2o tworzy zespół specjalistów z dziedziny projektowania architektonicznego, nadzorowania inwestycji i doradztwa na rynku nieruchomości. Siedziba firmy mieści się w Krakowie. Do realizacji projektu w Piotrkowie Trybunalskim powołała spółkę celową Areszt Piotrków.