Noc Zakupów w centrum handlowym M1 Kraków odbędzie się w piątek 29 października. Tylko tego dnia od godz. 21 do północy na klientów M1 Kraków będą czekały przygotowane specjalnie na tę okazję oferty cenowe, promocje i rabaty do 50 proc.

Galerie M1 znane są z weekendowych akcji marketingowych. Niedawno w krakowskiej galerii odbyła się m.in. druga edycja Targów Tańca. Wydarzeniu towarzyszyły pokazy tańca klasycznego i współczesnego oraz występ duetu tanecznego Molo & Frodo, znanego z programu telewizyjnego Mam Talent. Natomiast M1 Poznań w miniony weekend zaprosiła klientki na zorganizowane wraz z Centrum Medycznym Św. Jerzego bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat.

Metro Group Asset Management jest spółką serwisową międzynarodowego koncernu Metro Group, oferującą usługi w zakresie profesjonalnego zarządzania nieruchomościami i procesami inwestycyjnymi. Spółka odpowiada za strategiczny rozwój nieruchomości, planowanie, budowę, wynajem, sprzedaż/kupno nieruchomości. W zakresie odpowiedzialności spółki leży center management obejmujący dziewięć centrów handlowych M1 w całej Polsce, jak również facility management realizowany dodatkowo w sieciach handlowych Makro Cash & Carry, Real, Media Markt i Saturn.