Nowe markety będą kolejno 204, 205, i 206 placówką Netto w Polsce. Pojawią się one w Brzeszczach w woj. śląskim, w Zdzieszowicach w woj. opolskim oraz w Lubiczu Górnym w woj. kujawsko-pomorskim. Wszystkie trzy nowe inwestycje powstały na działkach, które są własnością sieci. Sklepy mają po 700 mkw. powierzchni handlowej. We wszystkich marketach powstały stoiska poddzierżawców: mięsne, piekarnia i kioski z prasą.

W każdym z nowych Netto zatrudnienie znalazło 12 osób. Klienci mają do dyspozycji parkingi – od 48 do 66 miejsc. Za zakupy w każdym nowym Netto można zapłacić kartą.

28 października podczas wszystkich otwarć sieć uroczyście przywita pierwszych klientów o godz. 8 darmowym poczęstunkiem: grillowaną kiełbasą, gorącą kawą i herbatą. Na klientów czekają też promocje i gratisy. Sklepy będą czynne od poniedziałku do soboty w godz. od 7 do 21, oraz w niedziele od godz. 8 do 20.

Duńska sieć osiedlowych sklepów spożywczych, oferujących produkty pierwszej potrzeby po niskich cenach, jest obecna na polskim rynku od sierpnia 1995 roku, kiedy to otwarty został pierwszy sklep w Szczecinie. Netto posiada dwa centra dystrybucyjne: w Motańcu pod Szczecinem oraz w Domasławie pod Wrocławiem.