– Otrzymanie certyfikatu Miejsce Przyjazne Maluchom jest dla nas szczególnie cenne i ważne, tym bardziej, że Best4YouKids w Bonarce działa dopiero od początku czerwca. Zwycięstwo w plebiscycie oznacza jednak, że w tak krótkim czasie udało nam się zdobyć zaufanie rodziców oraz co ważne – najmłodszych miłośników zabawy, z myślą o których powstaliśmy – komentuje wynik plebiscytu Marzena Głowacka-Fujawa, właścicielka sieci Best4YouKids.

Best4YouKids to sala zabaw i kącik bobasa. Czas mogą tu spędzać dzieci w wieku od 6 miesięcy do 12 lat. Do dyspozycji milusińskich oddany jest także kącik komputerowy wyposażony w oprogramowanie do nauki i zabawy dla dzieci – PC Comfy. Umożliwia ono naukę samodzielnej obsługi komputera.

Na terenie krainy Best4YouKids organizowane są także urodziny i przyjęcia okolicznościowe dla najmłodszych.

Best4YouKids to także wypożyczalnia dla dzieci, oferująca zarówno stroje karnawałowe jak i artykuły pomocne w opiece nad dziećmi tj. inhalatory, nebulizatory, sterylizatory, kołyski elektryczne, kosze wiklinowe dla niemowląt i różne zabawki.

Miejsce Przyjazne Maluchom to akcja, która od 2006 roku zrzesza miejsca, w których pojawienie się opiekunów z dziećmi nie stwarza dla nikogo żadnego problemu. Najlepsi kandydaci zgłaszający swój udział w akcji (kawiarnie, restauracje, kina, galerie i muzea oraz inne firmy i instytucje). Organizatorami są: Gazeta Wyborcza oraz Agencja PR Inspiration. Patronat honorowy nad akcją objął prezydent Krakowa Jacek Majchrowski, a medialny Telewizja Kraków, Radio Kraków i portal www.miastodzieci.pl