Deweloper postanowił zaufać wyborowi mieszkańców Gorzowa, a zwłaszcza dzielnicy Górczyn, na której inwestycja zostanie wybudowana. Nowa nazwa ma być bliska przede wszystkim samym klientom, dlatego do ich decyzji należy jej wybór.

Konkurs potrwa do 6 grudnia 2010 roku. Mogą w nim uczestniczyć jedynie gorzowianie, którzy do końca listopada wyślą swoją propozycję na adres [email protected] z dopiskiem „Konkurs Gorzów”.

– Propozycje nazwy oceni jury złożone z przedstawicieli władz miasta, znanego mieszkańca Gorzowa, Spółdzielni Górczyn i Elektry Plus, inwestora galerii – czytamy w ogłoszeniu inwestora. Zwycięzca spędzi luksusowy weekend w czterogwiazdkowym hotelu.

Planowany termin otwarcia Galerii Piast to wiosna 2012 r. Do tego czasu ma powstać kompleks rekreacyjno-handlowy z ok. 70 lokalami handlowymi i usługowymi, kawiarniami i restauracjami, fitnessem i spa, placami zabaw dla dzieci, boiskami sportowymi oraz nowymi drogami i parkingami. Wartość inwestycji szacowana jest na ok. 60 mln zł.

Elektra Plus na polskim rynku działa od 15 lat. Realizuje własne projekty oraz świadczy usługi dla innych inwestorów krajowych i zagranicznych, głównie doradztwo w zakresie inwestycji, zarządzania projektem inwestycyjnym i budową obiektów. Firma realizowała m.in. Galerię Kasztanową w Pile.