Otwarcie salonu Cubus w Galerii Mazovia planowane jest na 13.11.2010 roku. Inauguracji sklepu towarzyszyć będzie promocja: – 40 proc. na całą kolekcję jesienną.

Galeria Mazovia to obecnie największe centrum handlowo-rozrywkowe w blisko 130-tysięcznym Płocku. Obiekt otwarto w kwietniu 2010 r. Jest doskonale zlokalizowany, odznacza się wysoką jakością architektury oraz dużą dbałością o materiały wykończeniowe. Charakterystycznym elementem centrum jest przeszklony food court z widokiem na miasto. Mazovia położona jest zaledwie 7 minut od centrum Płocka, w dzielnicy Podolszyce, w rejonie ulic Wyszogrodzkiej, Armii Krajowej, Szarych Szeregów i al. Jana Pawła II.

Galeria Mazovia w swojej ofercie handlowej posiada takie markm jak: Media Markt, Zara, Stradivarius, H&M, KFC, Pompo – królestwo zabawek, supermarket Piotr i Paweł, Empik, Sephora, Reserved, Promod, Top Secret&Friends, Le Mac, Carry, Delta Sport, Deichmann, Drogerie Natura, Vobis, Apart czy Vision Express. W centrum zlokalizowany jest ponadto największy w Płocku klub fitness Pure Health&Fitness oraz kids play.

Inwestorem centrum jest Lewandpol. Zarządcą firma King Sturge – międzynarodowy doradca działający na rynku nieruchomości.