Nowy sklep Tchibo w City Forum w Gdańsku został otwarty 27 października 2010 roku. Jego powierzchnia sprzedażowa wynosi ponad 90 mkw. Wejście do sklepu znajduje się od strony ulicy Podwale Grodzkie 8.

– Konsekwentnie, od pięciu lat, rozwijamy sieć sklepów Tchibo – wyjaśnia Wojciech Kamiński, dyrektor ds. sklepów i e-sprzedaży w Tchibo Warszawa. – W tym roku otworzyliśmy cztery nowe placówki, ta w City Forum w Gdańsku jest piątym nowym sklepem. Dla naszych partnerów koncept sklepu, bazujący na sprawdzonej kombinacji kawiarni, sklepu z kawą i artykułami użytkowymi jest gwarancją lojalności klientów i zwiększenia ruchu w centrum handlowym – zapewnia.

Sieć sklepów Tchibo liczy obecnie czterdzieści jeden placówek, ulokowanych w znacznej większości w centrach handlowych, a także przy głównych ulicach handlowych miast, takich jak Nowy Świat w Warszawie. Pozostałe sklepy Tchibo w Gdańsku znajdują się w Galerii Bałtyckiej, przy ulicy Grunwaldzkiej 141 oraz w CH Alfa, przy ulicy Kołobrzeskiej 41 C. Dopełnieniem tradycyjnego kanału dystrybucji Tchibo jest sklep internetowy tchibo.pl, który według badań znajduje się na piątym miejscu w kategorii samodzielnych sklepów internetowych w Polsce.