Urządzenie dla pracowników mobilnych

Eko Holding stale powiększa sieć swoich sklepów. W okresie od czerwca do października tego roku powstało sześć nowych placówek. Wśród nich były trzy markety, dwa sklepy Eko typu Express oraz jeden supermarket. Na październik spółka zaplanowała kolejne trzy otwarcia. Chodzi o sklepy w Skwierzynie (woj. lubuskie), Nowej Rudzie (woj. dolnośląskie) i Toszku (woj. śląskie). W tym roku Eko chce otworzyć jeszcze kilkanaście placówek.

– Nie poprzestajemy na dotychczasowych osiągnięciach. Chcemy dalej się rozwijać, dlatego otwieramy kolejne placówki Eko. Prognozy na ten rok są optymistyczne. Wszystko wskazuje na to, że rok 2010 będzie lepszy od poprzedniego, ale z ostateczną oceną musimy poczekać do końca roku, bo czwarty kwartał dla naszej branży jest decydujący – podkreśla Krzysztof Gradecki, prezes Eko Holding.

Działalność Grupy Eko Holding koncentruje się w obszarach sprzedaży detalicznej i hurtowej. W skład Grupy wchodzi ponad 220 sklepów Eko, tworzących jedną z największych sieci supermarketów w Polsce, a także nowo pozyskane sklepy sieci Inter Kram i ponad 500 sklepów Rabat, objętych umowami franczyzowymi. Do Eko Holding należy również Polska Grupa Drogeryjna, lider hurtowej dystrybucji artykułów drogeryjnych w kraju.

24 marca 2010 r. Grupa Eko Holding zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jednym z celów emisyjnych był zakup nieruchomości pod nowe obiekty.