Stanisław Krzaklewski, dyrektor Internetowych Delikatesów Alma24.pl, w wywiadzie dla Internetstandard.pl wyjaśnia, że sukces sklepu wynika m.in. z dostępności usługi. Bowiem internetowe sklepy Almy są dostępne w większości dużych miast. Ponadto sklepy nie wprowadzają minimalnej kwoty, od której realizują zamówienia klientów. Największe przychody ze sprzedaży spółka osiąga w Warszawie i Krakowie.

Co więcej, dyrektor Krzaklewski przekonuje, że według jego informacji Alma24.pl była największym sklepem spożywczym w ubiegłym roku pod względem sprzedaży. Według prognoz firmy na ten rok, e-market ma utrzymać pozycję lidera.

Alma24.pl ma obecnie największy zasięg dostaw spośród internetowych sklepów spożywczych w Polsce. Oferta Internetowych Delikatesów www.Alma24.pl jest dostępna dla mieszkańców aglomeracji: Katowic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Podhala, Trójmiasta, Warszawy, Wrocławia, Lublina, Częstochowy i Bydgoszczy. Sklep oferuje również realizację zamówień w całej Polsce za pośrednictwem zewnętrznej firmy kurierskiej.

Ceny produktów w sklepie internetowym Almy są takie same jak w tradycyjnych Delikatesach Alma, a bezpłatna dostawa zamówień jest dostępna już od 50 zł w wybranych terminach. Za zakupy można zapłacić przy odbiorze – gotówką lub kartą płatniczą.