Jak mówi Ewa Bobkowska, rozmowy z operatorami już trwają, ale na tym etapie negocjacji nie chce jeszcze zdradzać, kto jest zainteresowany projektem. Nadmienia tylko, że będzie to obiekt czterosalowy, z miejscem na 900 foteli. Inwestycja zostanie najprawdopodobniej uruchomiona pod koniec 2011 roku, wówczas mieszkańcy Przemyśla będą mogli obejrzeć w nim pierwsze seanse.

Bobkowska informuje również, że kino może być elementem rozbudowywanej części rozrywkowo-restauracyjnej. Jest to jednak jeszcze jedna z wstępnych koncepcji.

Galeria Sanowa, której otwarcie miało miejsce 26 października tego roku, jest najważniejszą ostatnio inwestycją prowadzoną przez PA Nova (za pośrednictwem spółki celowej San Development). Galeria zlokalizowana jest na nieruchomości o powierzchni 3,2 ha. Całkowita powierzchnia obiektu wynosi około 60 tys. mkw., powierzchnia zabudowy to 30 tys. mkw., natomiast powierzchnia najmu około 21 tys. mkw. Na terenie obiektu znajduje się ok. 850 miejsc parkingowych.

Całkowity budżet projektu (zarówno koszty realizacji inwestycji, finansowania inwestycji w okresie jej realizacji, jak i koszty związane z wynajmem i uruchomieniem centrum handlowego) szacowany jest na około 135 milionów zł.