Sklep zlokalizowany jest przy ulicy Stawki 2A w Warszawie. Wynajęta powierzchnia sali sprzedażowej to dokładnie 1 046 mkw. Market otwarty jest od poniedziałku do soboty w godz. 8 – 22, a w niedzielę w godz. 9 – 20. To czwarta lokalizacja sieci Piotr i Paweł w stolicy i 74 sklep w Polsce.

W trosce o jakość produktów i ochronę środowiska wprowadzono w nowej placówce, jako pierwszej w sieci, nowatorskie rozwiązania technologiczne w meblach chłodniczych pozwalające osiągnąć oszczędność energii na poziomie nawet do 50 proc. W celu realizacji tego projektu zastosowano w dziale samoobsługowym specjalne zamykane regały chłodnicze oraz mroźnicze.

Eleonora Woś wraz z synami Piotrem i Pawłem postanowiła otworzyć swój pierwszy sklep w 1990 roku. Kolejne lata przynosiły rozwój sieci: pierwszy supermarket (1991), pierwszy supermarket czynny całą dobę (1995), pierwsze umowy na zasadach franczyzy (2000) i stworzenie Centrum Logistycznego w Sadach koło Poznania. Dziś już 74 sklepy są obecne w 45 miastach w całym kraju. W minionym roku zostało otwartych 16 supermarketów delikatesowych z tym szyldem, w takich miastach jak na przykład: Białystok, Poznań, Gdańsk, Opole, Legnica, Koszalin czy Radom. Oprócz prowadzenia sklepów Piotr i Paweł rozwija sprzedaż przez internet.

Placówki sieci Piotr i Paweł zanotowały w ubiegłym roku obroty detaliczne na poziomie 1 352 mln zł, co oznacza, że w porównaniu z 2008 rokiem wzrosły o 20 proc.