W ramach działań promocyjnych Kraków Plaza przygotowała specjalne promocje. Każdy, kto zrobi zakupy za min. 100 zł i wypełni kupon konkursowy, ma szanse na wylosowanie nagrody głównej – dwutygodniowego wyjazdu na Dominikanę. Dodatkowe niespodzianki to m.in. rodzinny wyjazd do Disneylandu, weekend w SPA.

Kraków Plaza w ramach promocji przekaże także pieniądze na rzecz Domu Dziecka „Moja Rodzina” w Wieliczce. Każdy wypełniony i złożony przez klientów kupon to złotówka przekazana no pomoc tejże placówce.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Kraków Plaza powstało w 2001 roku, jako pierwsze, najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w Krakowie. Kraków Plaza to unikatowa architektura charakteryzująca się naturalnym doświetleniem wnętrza oraz innowacyjnymi rozwiązaniami aranżacyjnymi. Budynek Kraków Plaza został zaprojektowany z myślą o zadowoleniu wszystkich Klientów. W Centrum znajduje się kompleks kinowy Cinema City oraz ekran IMAX, które stanowią unikatową formę rozrywki dla Klientów. Wychodząc naprzeciw Klientom Kraków Plaza, ciągle stara się udoskonalać swoją funkcjonalność oraz jakość oferowanych usług. Powierzchnia całkowita budynku to 59 tys. mkw, projekt architektoniczny – LG Asymetria.