Obiekt posiada 3,5 tys. mkw. powierzchni najmu

Projektowane centrum handlowe będzie pierwszym tego typu obiektem w Zgierzu. Kompleks wybudowany zostanie na działce o powierzchni 6 886 mkw. Zlokalizowany będzie na terenach po byłych ogródkach działkowych przy ul. Łódzkiej. Swoim formatem centrum dopasowane będzie do wielkości blisko 60-tysięcznego Zgierza. Nowy obiekt handlowy, oddalony od Śródmieścia zaledwie o ok. 1000 m, dzięki miejskiej komunikacji tramwajowej i autobusowej będzie doskonale skomunikowany. Wybrana lokalizacja zapewni łatwy dostęp do inwestycji, nie tylko mieszkańcom będącego w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Kurak, lecz również z pozostałych dzielnic Zgierza. Dodatkowo przy centrum powstanie blisko 100 miejsc parkingowych.

Wśród najemców parku handlowego są takie sieci jak: Apteka Cosmedica, salony obuwnicze CCC i Deichmann, sklep z artykułami wyposażenia wnętrz JYSK, dyskont odzieżowy sieci Pepco, drogeria Rossmann oraz supermarket Tesco.

Inwestorem centrum jest włocławska firma Budizol SA. Jest to jeden z najdynamiczniej rozwijających się deweloperów działających na polskim rynku. Budizol SA realizuje projekty w obszarze nieruchomości mieszkalnych oraz handlowych. Wybudował m.in. otwarte w 2009 roku CH Wzorcownia we Włocławku czy Hotel Holiday Inn w Bydgoszczy.