Studio Medycyny Estetycznej i Kosmetyki Vesuna podpisało już umowę najmu powierzchni handlowej w krakowskiej Bonarce. Według oficjalnych zapowiedzi, Vesuna rozpocznie działalność jeszcze jesienią bieżącego roku.

Studio Medycyny Estetycznej i Kosmetyki będzie świadczyć usługi z zakresu nowoczesnej medycyny estetycznej, laseroterapii, kosmetologii, modelowania sylwetki. Będą tu także przeprowadzane podstawowe zabiegi kosmetyczne i upiększające. W gabinetach Vesuna klienci będą mogli również zapisać się na konsultacje dermatologiczne oraz kontrole medyczne. Za zabiegi odpowiada wykwalifikowana kadra lekarzy, kosmetologów oraz kosmetyczek.

Bonarka City Center to jeden z największych kompleksów handlowych w Polsce, zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Swoim klientom, oprócz starannie dobranej propozycji ponad 270 sklepów i lokali usługowych, oferuje również szeroką i niepowtarzalną ofertę na spędzenie wolnego czasu oraz bezpłatny parking na 3 200 samochodów. Do grona najemców tylko w tym roku dołączyło już kilkanaście nowych punktów, m.in. Calvin Klein Jeans, IceIceberg, Liu Jo, Marella, Roar, Pinko, Patricia Pepe, Heavy Duty, Conhpol, Svilanit, Sony Centre, Guess by Marciano, Rubbabu i inni.