Calypso to sieć klubów fitness działająca w Polsce od 2000 roku. – Zlokalizowany w Galerii Przymorze na dwóch poziomach klub fitness będzie posiadał szeroką ofertę uwzględniającą zaplecze odnowy biologicznej, sauny, siłownię, salę do zajęć grupowych fitness oraz salę do spinningu – wspomina właściciel, Mikołaj Nawacki.

Galeria Przymorze zlokalizowana jest w Gdańsku w bezpośrednim sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych, u zbiegu ulic Obrońców Wybrzeża i Chłopskiej. 10-minutową strefę dojazdu zamieszkuje 141 tys. osób, a 18-minutową ponad 319 tys. Wśród większych najemców obecnych w galerii są min.: E.Leclerc, Decathlon, C&A, Rossmann, Empik, Deichmann, CCC, Takko Fashion, ReKids House, Cropp Kino 5D, Drogeria Natura Vission Express. Całość mieści się na przestrzeni 27 328 mkw. i posiada parking podziemny (800 miejsc) i naziemny (400 miejsc).

– Galeria Przymorze to centrum zakupów rodzinnych. Fitness Calypso doskonale wpisuje się w stretegię centrum. Obecnie prowadzimy zaawansowane rozmowy z kolejnymi zainteresowanymi z branży odzieżowej, rozrywkowej oraz gastronomicznej – mówi Anna Różańska-Baca, negocjator w dziale wynajmu powierzchni handlowych King Sturge, która odpowiada za rekomercjalizację obiektu.