Na prezentację twórczości Pawła „Topola” Topolskiego skladają się dwie wystawy. Pierwsza – „Tarnowianki” – to dwadzieścia portretów kobiet, druga stanowi dokumentację początków centrum handlowego sięgających 2005 roku.

– Za pośrednictwem fotografii możemy pokazać naszym klientom jak wyglądała budowa Centrum Handlowego, ile włożono w to pracy – mówi Kinga Witek, dyrektor marketingu i PR Gemini Park Tarnów. – „Galeria w Galerii” powstała właśnie po to, aby pokazać to, co wartościowe, unikalne, związane Tarnowem i regionem – dodaje.

W Gemini Park Tarnów, obiekcie o łącznej powierzchni ok. 80 tys. metrów kwadratowych znajduje się blisko 70 salonów sprzedaży oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców Galerii należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama oraz Media Markt. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych. Firmą zarządzającą obiektem jest GREM – Gemini Real Estate Management Sp. z o.o. Oprócz Gemini Park Tarnów spółka Gemini Holdings jest właścicielem Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park w Bielsku-Białej, oddanego do użytku w maju 2009 roku.