– W każdym miesiącu, bez wyjątku, notujemy wyniki lepsze od zeszłorocznych. Nawet w trudnych okresach, takich jak żałoba narodowa czy podtopienia okolicznych terenów, klienci chętnie odwiedzali Galerię Młyńską – dodaje.

Galeria Młyńska to najnowocześniejszy obiekt handlowy, zlokalizowany w samym Centrum Raciborza, w którym na trzech poziomach handlowych znajdują się salony takich marek jak m.in. Reserved, House, Drogeria Natura, Yups!, Top Secret i CCC. Obiekt został otwarty w maju 2008 roku.

W 2009 roku Galeria Młyńska, mimo spadkowych trendów na rynku, osiągnęła wzrost klientów średnio o 7 proc. rok do roku. – W 2010 roku notujemy pozytywne tendencje na rynku centrów handlowych. Niemniej, skala wzrostów, jakie notujemy w Galerii Młyńskiej daleko wykracza ponad średnie indeksy w branży. Cieszymy się, że wraz z wzrostem liczby klientów, rosną również obroty salonów Galerii, które w okresie pierwszych dziewięciu miesięcy 2010 roku są o 22 proc. wyższe od analogicznego okresu w 2009 roku – kończy Tomczak.

Obiekt jest własnością irlandzkiej grupy kapitałowej Caelum Development. Caelum Development – irlandzka grupa kapitałowa z siedzibą główną w Warszawie, została utworzona w 2002 roku przez grupę prywatnych irlandzkich inwestorów z ponad 10 – letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Caelum operuje na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, głównie w Polsce, a także na terenie Rumunii i Niemiec.