Nowy salon Tally Weijl o powierzchni 250 mkw. znajduje się na parterze Galerii Mokotów. Kolekcje tej marki tworzone są pod czujnym okiem współzałożycielki marki i głównej projektantki Tally Elfassi Weijl, czerpiącej inspiracje z ulic Nowego Jorku, Londynu czy Tokio. Oprócz ubrań w ofercie można także znaleźć oryginalne dodatki i akcesoria, w tym torebki, buty, paski i biżuterię.

Salon należącej do hiszpańskiej Grupy Inditex marki Stradivarius ma powierzchnię 350 mkw. Klientki znajdą tu bogaty asortyment ubrań i dodatków zaprojektowanych zgodnie z najnowszymi światowymi trendami.

Zwolennicy zdrowego stylu życia mogą odwiedzić nowy, powiększony sklep Organic Farma Zdrowia, w którym można nabyć żywność ekologiczną i dietetyczną. W delikatesach można kupić produkty pochodzące z upraw ekologicznych: nabiał, pieczywo, wędliny czy napoje. W asortymencie znajdują się także ekologiczne francuskie kosmetyki Sanoflore, tworzone na bazie produktów roślinnych pochodzących z upraw ekologicznych.

Galeria Mokotów to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Na powierzchni trzech pięter mieści około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, centrum rozrywki, usługi oraz parking na 2300 samochodów. Od początku działalności powierzchnia handlowa w Galerii Mokotów jest wynajęta w 100 proc.