Almi Decor to marka obecna na rynku od ponad 20 lat. W tym czasie jakość i oryginalne wzornictwo produktów dostępnych w salonach spowodowały, że Almi Decor zdobyło rzesze wiernych klientów. Misją Almi Decor jest tworzenie pięknych wnętrz. Inspiracją – bogactwo i różnorodność świata. W butikach można znaleźć zarówno meble i dekoracje czerpiące z przytulnych pokoi Skandynawii, jak i egzotycznych pomieszczeń pałaców Orientu. Niezmienna jest wyłącznie dbałość o każdy szczegół, który może mieć wpływ na estetykę wnętrz.

W nowy salonie Almi Decor na pierwszym piętrze warszawskiego Klifu klienci znajdą najnowsze kolekcje, włącznie z tapicerowanymi meblami Bennett. Miłośnicy minimalistycznych, harmonijnych wnętrz i oszczędności formy z łatwością urządzą sobie dzięki nim salon. Klienci o odmiennym guście również znajdą dla siebie coś niepowtarzalnego.

Centrum handlowe Klif Warszawa, które w tym roku obchodzi swoje 11. urodziny, było jednym z pierwszych centrów na handlowej mapie stolicy. Na ponad 18 tys. mkw. powierzchni mieści się ponad 100 salonów i butików oferuje kolekcje odzieży, obuwia i akcesoriów, kosmetyki do pielęgnacji ciała, a także artykuły wyposażenia wnętrz. W centrum znajdują się tak renomowane butiki jak m.in.: Baldinini, Guess, IceIceberg, iBLUES, MaxMara, Weekend by MaxMara, Massimo Rebecchi, Marlboro Classics, Pandora, Paul&Shark, Pollini, Red Valentino, Stefanel czy TruTrussardi.