Nowy sklep obuwniczy Deichmann otwarty został 28 października. To kolejna placówka tej marki otwarta w tym roku. Dwa dni przed otwarciem sklepu w Wyszkowie, firma uruchomiła podobną placówkę w Galerii Sanowa w Przemyślu. W planach na ten rok ma kolejne otwarcia, m.in. w CH Bemowo w Warszawie, Rental Parku w Chojnicach, CH Agora w Bytomiu i CH Auchan w Gliwicach.

Firma Deichmann z siedzibą w Essen (Niemcy) została założona w 1913 roku i do tej pory pozostaje w rękach rodziny Deichmann. Przedsiębiorstwo jest liderem w detalicznej sprzedaży obuwia na rynku europejskim i zatrudnia na całym świecie ponad 28 tys. pracowników. Firma obecna jest w Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Danii, Polsce, Słowacji, Czechach, Słowenii, Rumunii, Chorwacji, Włoszech, Litwie, Turcji, Bułgarii i na Węgrzech. Grupa dział także w Szwajcarii (Dosenbach, Ochsner, Ochsner Sport), Holandii (vanHaren) i w Stanach Zjednoczonych (Rack Room Shoes, Off Broadway, Deichmann). W 2010 dołączyła do niej również Hiszpania. Natomiast w 2011 firma otworzy swoje sklepy w Serbii.…

Galeria Wyszków to centrum handlowe zlokalizowane w Wyszkowie. Obiekt tworzą cztery kondygnacje o łącznej powierzchni ok.11,5 tys. mkw. Parking na 106 aut zlokalizowany został w garażu podziemnym.