Nowy sklep powstanie w centrum miejscowości Wiślica przy ul. Rynek 21. Ostatnio pod logo Pod Telegrafem uruchomiono też placówki w Tarnobrzegu (przy ul. M. Dąbrowskiej) i w Radomiu (w Galerii Feniks przy ul. Stroopatowskiej).

Firma remontuje też stare sklepy. Niedawno powrócił do działania sklep na osiedlu Barwinek w Kielcach. W ciągu trzech tygodni prac remontowych właściciel zmienił całkowicie wystrój lokalu oraz otoczenie przed sklepem.

Początki działalności firmy Pod Telegrafem sięgają 1990 r., kiedy to u podnóża góry Telegraf w paśmie Posłowicko – Dymińskim Gór Świętokrzyskich Roman Smolarski w zaadaptowanym specjalnie do tego celu dawnym zakładzie kamieniarskim, otworzył pierwszą piekarnię. Jeszcze w tym samym roku zaczyna ona zaopatrywać w pieczywo okoliczne sklepy. Dziś zakład dysponuje powierzchnią produkcyjną liczącą 8 tys. mkw. Z uruchomieniem w 1999 roku produkcji wyrobów mrożonych firma skierowała swoją ofertę także na rynki zagraniczne zdobywając grono odbiorców w Danii, Norwegii, Austrii i Niemczech.

Obecnie Pod Telegrafem to już nie tylko piekarnia, ale szeroka sieć specjalistycznych sklepów piekarniczo-cukierniczych o średniej powierzchni 60 mkw. W 2009 r. w sieci Piekarni Pod Telegrafem funkcjonowały 134 sklepy.