Sklep internetowy Bartek działa pod adresem: www.sklep.bartek.com.pl. Nowa odsłona e-sklepu to zarówno znaczne rozszerzenie asortymentu, jak i możliwość realizowania wysyłek na terenie Unii Europejskiej. W nowej wersji sklepu online pojawiły się również możliwości składania zamówień bez konieczności rejestrowania się w systemie oraz składania zamówień pod bezpłatną infolinią 800-Bartek czyli 800-227835.

– Zdecydowaliśmy się na zmiany, gdyż mamy na celu dostarczenie naszym klientom nowej, lepszej, wygodniejszej i bardziej funkcjonalnej formy e-sklepu. Większość opinii trafiających do nas jest pozytywna. Niemniej jednak pozostajemy otwarci i doceniamy wszelkie konstruktywne głosy krytyczne dotyczące nowego oblicza naszego e-sklepu – informuje producent w komunikacie.

Bartek SA istnieje od początku lat dziewięćdziesiątych i jest producentem obuwia dziecięcego. Firma ciągle się rozwija. Do końca 2010 roku ma dysponować siecią 60 sklepów firmowych w największych centrach handlowych na terenie całej Polski. Ponadto intensywnie pracuje nad rozwojem sieci poza granicami kraju, jak również nad rozszerzeniem asortymentu dostępnego w sklepach firmowych. Bartek od 2007 roku udostępnia swoją ofertę w sklepie internetowym.