New Yorker jest znaną niemiecką marka sklepów odzieżowych. Sieć istnieje od 1971 roku. Posiada obecnie ponad 800 placówek w większości krajów europejskich. W Polsce marka obecna jest od 1998 roku.

Rozbudowywany Jantar zostanie oddany do użytku pod koniec 2011 roku. Będzie w nim łącznie 137 sklepów i punktów usługowych na powierzchni 45,8 tys. mkw. W nowej części Jantara znajdą się sklepy m.in. takich marek, jak: Multikino, ZARA, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Reserved, Cropp, Takko, Jeans Club, Tally Weijl i Cubus.

Centrum handlowe Jantar – pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Słupsku – zostało otwarte we wrześniu 2008 roku. Od początku cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Słupska i całego regionu. W Jantarze znajdują się sklepy znanych marek, m.in.: H&M, KappAhl, RTV Euro AGD, Smyk, Empik, HOUSE i MOHITO.

Mayland Real Estate sp. z o.o. specjalizuje się w realizacji obiektów handlowych, rozrywkowych i usługowych. W 2008 roku otworzył trzy nowoczesne centra handlowe: CH Karolinka w Opolu, CH Pogoria w Dąbrowie oraz pierwszą część CH Jantar w Słupsku. Oprócz nowej części Jantara, Mayland planuje otwarcie kolejnych obiektów, m.in. w: Szczecinie, Gdyni, Krakowie i Rzeszowie.