Grycan produkuje lody w oparciu o własne receptury. W ofercie znaleźć można również desery, koktajle, kawy i soki wyciskane ze świeżych owoców. Marka obecnie posiada ponad 85 kawiarni w całej Polsce. Umowa Najmu w Turawa Park została podpisana na lokal o powierzchni ok. 70 mkw.

Projekt Turawa Park, finansowany przez Standard Life Investements jest aktualnie w trakcie budowy. Otwarcie planowane jest na wiosnę 2011 roku. Całkowita powierzchnia to ok. 40 tys. mkw. Na terenie obiektu znajdzie się ok. 80 sklepów, restauracji oraz punktów usługowych. Kluczowi najemcy Turawa Park to m.in.: Carrefour, Praktiker, Super-Pharm, Rossmann, Sephora i CCC. Dodatkowo, inwestor sfinansował budowę połączenia z obwodnicą, które umożliwi szybkie dotarcie do centrum Opola. Całkowita wartość inwestycji jest szacowana na około 75 milionów euro.

Leasingiem zajmuje się zespól Helical Poland, który działa we współpracy z Colliers International i Mallson.
Założona w 2005 roku spółka Helical Poland jest spółką zależną Helical Bar plc, brytyjskiej firmy inwestycyjno-deweloperskiej, notowanej na giełdzie papierów wartościowych w Londynie. Znaczny potencjał wzrostu rynków Europy Centralnej, zaobserwowany przez Helical Bar, skłonił firmę do otwarcia pierwszego zagranicznego biura w Warszawie.