Sklep w Woli został wybudowany od podstaw na własnej działce przy ul. Pszczyńskiej 61. Powierzchnia sprzedaży marketu to 700 mkw. Przy sklepie powstał parking na 60 miejsc. Netto w Woli oznacza 12 nowych miejsc pracy dla okolicznych mieszkańców.

Natomiast sklep w Chojnowie pojawił się przy ul. Legnickiej 68 i dysponuje powierzchnią sprzedaży 680 mkw., na której znalazły się również stoiska poddzierżawców: mięsnego, piekarni, kiosku z prasą. Sklep będzie dysponował parkingiem na 103 miejsca. Netto w nowej placówce zatrudnia 12 osób.

Duńska sieć sklepów spożywczych, oferujących produkty pierwszej potrzeby po niskich cenach, jest obecna na polskim rynku od sierpnia 1995 roku, kiedy to otwarty został pierwszy sklep w Szczecinie. Netto posiada dwa centra dystrybucyjne: w Motańcu pod Szczecinem oraz w Domasławie pod Wrocławiem. Netto jest obecnie największą firmą w województwie zachodniopomorskim, zatrudnia ok. trzech tys. osób. Poza Polską i Danią, sieć rozwija się w Niemczech i Szwecji.

Firma bierze udział w życiu lokalnych społeczności nie tylko na Pomorzu, ale we wszystkich mniejszych i większych miejscowościach, w których jest obecna. Firma wspiera liczne imprezy sportowe oraz kulturalne, angażuje się w akcje charytatywne.