W ramach promocji w salonach Black Red White taniej o wartość podatku VAT będzie można kupić wszystkie meble z oferty firmy – młodzieżowe, do salonu, sypialni, jadalni oraz kuchni, a także tapicerowane. Akcja potrwa od 5 do 7 listopada i obejmie teren województwa kujawsko-pomorskiego oraz miasta: Chojnice, Człuchów, Czarne, Złotów, Łobżenica, Miastko, Nowe Miasto Lubawskie, Żuromin, Lidzbark, Darłowo, Czersk oraz Brusy.

– Naszą promocję kierujemy do wszystkich miłośników ładnie, choć niedrogo urządzonych wnętrz – wyjaśnia Robert Wolanin z Działu Marketingu firmy Black Red White.

Grupa Black Red White to polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z 20 proc. udziałem w rynku pod względem wartości sprzedaży. W skład Grupy wchodzi Black Red White SA i 20 spółek zależnych, w tym 9 podmiotów zagranicznych zlokalizowanych na Ukrainie, Białorusi, Słowacji, w Rosji oraz Bośni i Hercegowinie. Działalność produkcyjna na rzecz Black Red White prowadzona jest w 21 zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Polsce i za granicą.

Grupa BRW dysponuje siecią około 2 tys. punktów sprzedaży, z czego niemal połowa to salony poza granicami kraju. Krajowa sprzedaż detaliczna mebli i artykułów wyposażenia wnętrz jest prowadzona i rozwijana – poza punktami partnerskimi – za pośrednictwem sieci salonów własnych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Aktualnie liczy ona 56 salonów, w tym 11 sklepów wielkopowierzchniowych we Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Zabrzu, Będzinie, Chorzowie, Łodzi, Bydgoszczy, Poznaniu, Warszawie i Gdańsku.