Artur Kawa, prezes zarządu Emperia Holding

PC Marathon to lekkie, w pełni odporne (zgodne z normą IP65) i ergonomiczne urządzenie wyposażone jest w 7-calowy ekran dotykowy, procesor Intel Atom 1,6 GHz oraz system operacyjny Windows 7/Windows XP.

– Wśród dostępnych palmtopów i laptopów jest mnóstwo urządzeń, które oferują mobilność, ale nie spełnianiają wpełni oczekiwań klientów — mała wytrzymałość, mniejszy rozmiar wyświetlacza, niedostatki w ergonomii. Marathon wypełnia tę lukę na rynku – mówi Jochen Gripp, area manager LXE EE. – Bezkompromisowe rozwiązania techniczne dla pracowników mobilnych oznaczają bezkompromisowy standard obsługi klientów – konkluduje.

Komputer przenośny Marathon waży 0,99 kg i jest wyposażony w procesor Intel Atom 1,6 GHz oraz system operacyjny Windows 7 lub Windows XP. Urzadzenie oferuje bogate możliwości w zakresie gromadzenia danych, 7-calowy ekran dotykowy, pełną klawiaturę qwerty, wbudowany czytnik linii papilarnych/mysz oraz kamerę o rozdzielczości dwóch megapikseli.

HIT – Kody Kreskowe to firma działająca w zakresie automatycznej identyfikacji danych w oparciu o technologie kodów kreskowych 1 i 2D, innowacyjne rozwiązania głosowe i RFID. Na rynku istnieje od 1994 roku. Proponuje systemy klasy WMS i MES, aplikacje i rozwiązania dedykowane dla logistyki i produkcji, szeroką gamę sprzętu do druku i odczytu oraz sprawdzania jakości kodów kreskowych.