Znacznie lepiej wyniki Grupy Kapitałowej LPP przedstawiają się w odniesieniu do ostatniego miesiąca. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży osiągnięte w październiku tego roku wyniosły około 214 mln zł i były wyższe od przychodów osiągniętych w październiku 2009 roku o 14 proc.

Zarząd LPP poinformował również, że szacunkowa wartość marży brutto na sprzedaży wyniosła około 62 proc. i była niższa od zrealizowanej w październiku roku poprzedniego o ok. 2 punkty procentowe.

LPP SA jest polską firmą, która zajmuje się projektowaniem i dystrybucją odzieży, a także obuwia (między innymi w salonach sieci Reserved). Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2001 roku. Jest właścicielem sześciu marek: Reserved, Cropp, House, Mohito, Esotiq i PromoStar. Główna siedziba spółki mieści się w Gdańsku, gdzie znajduje się również zaplecze projektowe dla marek Reserved, Cropp i Esotiq. Firma LPP SA posiada również swój oddział w Krakowie, gdzie znajduje się zaplecze projektowe dla marek House i Mohito.

Spółka LPP sprzedaje swoje produkty głównie w rejonie środkowej i wschodniej Europy (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Rosja, Rumunia oraz Bułgaria). Niedawno do grupy krajów dołączyły również Niemcy i Białoruś.