Jak zapowiada Verso, nowy salon meblowy w centrum handlowym Rental Park w Gdańsku będzie inny niż dotychczasowe sklepy tej sieci. Nowa kolekcja zajmie 1,2 tys. mkw. powierzchni z gotowymi projektami meblowymi. Po raz pierwszy w Verso pojawią się dwa obszary salonu: strefa dobrych cen oraz strefa dobrego designu. W nowej galerii będzie można skorzystać z gotowych aranżacji projektantów i dopasować je do swojego domu czy mieszkania. Klienci będą mogli kupić w salonie także starsze, sprawdzone kolekcje z wypróbowanego wzornictwa, po niższych cenach.

W gdańskim salonie pojawią się zupełnie nowe marki. Nie zabraknie m.in. oferty Bydgoskiej Fabryki Mebli, firmy Matkowski Meble, oraz Baggi z meblami dla najmłodszych klientów. Na otwarcie Verso przygotowało rabaty cenowe.

Verso Meble działa na polskim rynku od kilku lat. Oferta firmy obejmuje meble do niemal każdego pomieszczenia: do salonu, sypialni, jadalni czy gabinetu. Sieć posiada salony w Gdańsku, Toruniu, Swarzędzu, Warszawie, Poznaniu i Szczecinie.

Verso wspiera polski przemysł meblarski. We wrześniu firma rozpoczęła w swoich salonach kampanię promującą polskie marki . Meble oznaczone logo "Polski Produkt" pochodzą wyłącznie z polskich fabryk.