Nowy sklep Geppa został przeniesiony z ulicy Wąskiej 15 w Wyszkowie. W tej lokalizacji działał niecałe trzy lata. Teraz, w Galerii Wyszków, sąsiaduje m.in. z salą zabaw Jaś i Małgosia oraz pizzerią GAGA.

– Liczymy na to, że za sprawą zmiany siedziby Geppa będzie bardziej rozpoznawalna wśród klientów i że z czasem przełoży się to na wzrost zysków z działalności sklepu – mówi Łukasz Radziewicz, właściciel sklepu. Dodaje przy tym, że sklep posiada największy wybór asortymentu w mieście. – A przy tym również ceny są konkurencyjne wobec zabawek sprzedawanych np. w tutejszych marketach – zapewnia Radziewicz. Sklep oferuje wybór zabawek zarówno najbardziej znanych marek, jak i małych producentów.

Otwarcie Galerii Wyszków w Wyszkowie w województwie mazowieckim miało miejsce 11 sierpnia 2010 roku. Inwestorem projektu jest Ryszard Łukasiuk. Galeria Wyszków zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta przy głównej ulicy handlowej. Galeria posiada 106 miejsc postojowych dla samochodów w garażu podziemnym.

W obiekcie znajdą się sklepy odzieżowe, punkty usługowe i gastronomiczne. W centrum handlowym dostępne są m.in. takie marki jak: Reserved, House, Butik, Cropp, Miss Trendy, Wójcik, Campus czy City Hell.