Zakłady Odzieżowe Bytom uruchomią nowe salony do połowy grudnia tego roku. Markowy sklep w Fashion House w Piasecznie zajmie 164 mkw. powierzchni. Natomiast placówka w gdańskim out lecie zmieści się na 147 mkw.

– Podpisanie umów z Bytomiem jest dużym sukcesem działu leasingu Polonia Property Funds. Marka ta uzupełnia ofertę skierowana dla mężczyzn w naszych centrach outletowych. Bytom obecny jest już w Fashion House w Sosnowcu, gdzie prowadzi salon bardzo lubiany przez klientów. Dzięki takim najemcom nasze obiekty są atrakcyjnym miejscem zakupów dla całej rodziny – mówi Robert Gietko, Asset & Leasing Manager, Polonia Property Funds.

Wynajem powierzchni w sieci Fashion House Outlet Center prowadzi dział leasingu Polonia Property Funds oraz BOIG Property Consulting.

Właścicielem sieci centrow outlet Fashion House jest fundusz Polonia Property Funds. Obecnie liczy on trzy obiekty: Fashion House Warszawa, Fashion House Sosnowiec oraz Fashion House Gdańsk. Pierwszy obiekt wchodzący w skład sieci Fashion House otwarty został w lutym 2004 roku w Sosnowcu. W październiku 2005 roku zostało oddane do użytku centrum w Gdańsku, a miesiąc później w Piasecznie koło Warszawy.

Zakłady Odzieżowe Bytom to polskie przedsiębiorstwo przemysłu lekkiego, specjalizujące się w produkcji odzieży męskiej. W asortymencie marki dostępne są głównie garnitury, marynarki oraz spodnie. Firma powstała w lipcu 1945 roku w Bytomiu. Od 1 stycznia 1995 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.