Zbiórka pieniędzy odbędzie się podczas Dni Majsterkowicza w Leroy Merlin w Bonarka City Center. – Cieszę się, że akcja stanie się okazją nie tylko dla dobrych zakupów, ale też przysłuży się dobru najmłodszych – mówi Grzegorz Tokarz, dyrektor Leroy Merlin w Bonarce.

Podczas Dni Majsterkowicza będzie można wziąć udział w kilkunastu aukcjach na wybrany asortyment sklepu i stać się darczyńcą fundacji. Ponadto, od wolontariuszy fundacji „O Zdrowie Dziecka” za dobrowolne datki wrzucane do wcześniej przygotowanych puszek kwestarskich można będzie zakupić Bożonarodzeniowe kartki, które powstały przy udziale małych pacjentów szpitala. Wolontariusze będą także rozdawać ulotki informujące o działalności fundacji.

Bonarka City Center to jeden z największych kompleksów handlowych w Polsce, zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Swoim klientom, oprócz starannie dobranej propozycji ponad 270 sklepów i lokali usługowych, oferuje również szeroką i niepowtarzalną ofertę na spędzenie wolnego czasu oraz bezpłatny parking na 3 200 samochodów. Do grona Najemców tylko w tym roku dołączyło już kilkanaście nowych punktów, m.in. Calvin Klein Jeans, IceIceberg, Liu Jo, Marella, Roar, Pinko, Patricia Pepe, Heavy Duty, Conhpol, Svilanit, Sony Centre, Guess by Marciano.