Zgodnie z umową najmu, podpisaną pomiędzy Coffeheaven a Centrum Development & Investment, nowa kawiarnia zajęła lokal o powierzchni 144,62 mkw. na poziomie 0 wrocławkiej galerii. Lokal oferuje klientom nie tylko kawę, ale także drobne przekąski, dobre na śniadanie albo lunch: kanapki, wrapy, bajgle i sałatki. W Renomie Coffeheaven dołączy do funkcjonujących już kawiarni Empik Cafe i Grycan oraz Zielonej Prowansji.

Sieć kawiarni Coffeheaven obecna jest nie tylko w Polsce, ale też w Czechach, Bułgarii, na Węgrzech i Łotwie. W naszym kraju zajmuje lokale m.in. w centrach handlowych: Magnolia Park we Wrocławiu, Lublin Plaza, łódzkiej Manufakturze czy warszawskiej Arkadii.

Dom Handlowy Renoma funkcjonuje we Wrocławiu od prawie 80 lat. To nowoczesny, a zarazem elegancki dom handlowy usytuowany w samym sercu Wrocławia – przy ul. Świdnickiej 40. Nowy rozdział w długoletniej historii tego budynku rozpoczął się 25 kwietnia 2009 roku, kiedy firma Centrum Development & Investments, właściciel budynku, ponownie oddała obiekt Wrocławianom.

Po gruntownej rewitalizacji i rozbudowie domu handlowego powierzchnia całkowita Renomy liczy ponad 99 tys. mkw., z czego 31 tys. mkw. to powierzchnia handlowa, a 10 tys. mkw. to powierzchnia biurowa, w całości wynajęta przez firmę Hewlett-Packard.