Przedsiębiorstwo Abramczyk do tej pory współpracowało z sieciami Makro Cash&Carry, Selgros, Tesco, Intermarche, Real, Piotr i Paweł, Biedronka, Auchan, Lewiatan, MarcPol, Bomi, Alma, Stokrotka. Od października do grona odbiorców dołączył również Kaufland.

Przedsiębiorstwo Abramczyk funkcjonuje na rynku od 21 lat. Działalność prowadzi zarówno w kraju jak i za granicą. Spółka jest własnością rodziny Abramczyków, którzy bezpośrednio zarządzają firmą. Efektem czego jest wzrost przychodów w ostatnich pięciu latach z 62,91 mln zł (19,30 mln dolarów w na koniec 2005 roku) do 145,20 mln zł (50,95 mln dolarów na koniec 2009 roku). Dobre wyniki skłaniają aktualnie spółkę do wprowadzenia w życie założeń nowej strategii przedsiębiorstwa na lata 2011–2013, jest ona aktualnie przygotowywana.

Spółka Kaufland należy do dziesięciu największych przedsiębiorstw handlowych w Europie. Działalność firmy koncentruje się na branży sklepów wielkopowierzchniowych. Przedsiębiorstwo powstało w 1984 roku w Niemczech. W roku 1998 pojawił się pierwszy sklep poza granicami kraju, w czeskim Kladnie, a w 2001 roku sieć zagościła na stałe w Polsce. Obecnie Kaufland ma sklepy w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Chorwacji oraz Bułgarii.