Salon Reserved znajdzie się na parterze gdańskiej galerii. Na powierzchni około 600 mkw. zaoferuje zarówno kolekcje dla dorosłych, jak i dziecięce propozycje reKids. Ofertę usługową centrum poszerzą z kolei: pralnia Biała Róża o powierzchni 80 mkw. oraz zegarmistrz.

We wrześniu w galerii Przymorze otwarte zostało Kino5D Extreme zlokalizowane na piętrze obiektu. Sala w Galerii Przymorze jest trzecim, po Warszawie i Poznaniu, Kinem 5D Extreme w Polsce.

– W ostatnim czasie wynajem powierzchni w naszej galerii cieszy się dużym zainteresowaniem sieci handlowych. To ogromna szansa na odnowienie tenant mixu. Pozytywnym aspektem jest obecnie znaczne poszerzanie się oferty rekreacyjno-rozrywkowej galerii. Zgodnie z najnowszymi tendencjami obiekty handlowe to nie tylko zakupy, ale przede wszystkim miło spędzony czas i relaks – komentuje Piotr Karpiński, associate director w firmie King Sturge, która zarządza Galerią Przymorze.

Obecnie prowadzony jest w Galerii Przymorze proces rekomercjalizacji. Inwestor prowadzi kolejne rozmowy z licznymi zainteresowanymi wynajmem powierzchni sieciami handlowymi.

Galeria Przymorze została otwarta w marcu 2009 roku. Obiekt liczy ponad 75 sklepów, m.in. hipermarket spożywczy E.Leclerc, 4 restauracje, 2 kawiarnie. Głównymi najemcami są: E.Leclerc, Deichmann, CCC, C&A, House, Cropp Town, Triumph. Galeria ma ponad 35 tys. mkw. powierzchni handlowej, dwa piętra i 1,2 tys. miejsc parkingowych.