Podczas seansu w Kinie 5D widzowie zobaczą przez specjalne okulary trójwymiarowy obraz połączony z przestrzennym dźwiękiem, a dodatkowo doznania spotęguje odczucie takich efektów jak: wiatr, zapach czy woda . Wyjątkowe wrażenia zapewnią też ruchome fotele, które przechylają się na boki, w górę i w dół, zgodnie z tym co wyświetlane jest na ekranie. Dodatkowa atrakcja to specjalny, ręcznie malowany Labirynt 3D, stanowiący dojście do sali projekcyjnej. Na początek kino zaprosi widzów na seanse takie jak: „Podróż do Wnętrza Ziemi”, „Tsunami”, „Zagłada Dinozaurów”, oraz cykl bajek dla dzieci ukrytych pod nazwą „5D dla Najmłodszych”. Sala kinowa znajduje się na pierwszym piętrze Mazovii, seanse odbywać się będą co 20 minut.

Galeria Mazovia to największe centrum handlowo-rozrywkowe w Płocku, otwarte w kwietniu 2010 r. Charakterystycznym elementem centrum jest przeszklony food court z widokiem na miasto oraz największy w mieście klub fitness. Mazovia położona jest zaledwie 7 minut od centrum Płocka, w dzielnicy Podolszyce, w rejonie ulic Wyszogrodzkiej, Armii Krajowej, Szarych Szeregów i al. Jana Pawła II.

Galeria Mazovia wyróżnia się swoją ofertą posiadając m.in. jedyne w płockim regionie marki takie jak: Media Markt, Zara, Cubus, Stradivarius, H&M, Mango, KFC, Pompo – królestwo zabawek, a także: supermarket Piotr i Paweł, Empik, Sephora, Reserved, Promod, Top Secret&Friends, Le Mac, Carry, Delta Sport, Deichmann, Rossmann, Vobis, Apart czy Vision Express. W centrum zlokalizowany jest ponadto największy w Płocku klub fitness Pure Health&Fitness oraz play plac zabaw dla dzieci.
Inwestorem centrum jest Lewandpol a zarządcą obiektu firma King Sturge.